טלפון: 050-4804816

מעבר מהיר אל

רוצים לדבר

חייגו אלינו: 050-4804816

עקבו אחרינו

מנעולן בתל אביב

בתל אביב, כידוע, יש דירות רבות, מספר רב מהן בבניינים ישנים מאוד ויש גם דירות מחולקות, מה שנותן מספר גבוה במיוחד של דלתות שיכולות להיתקע, מנעולים חלודים ושאר בעיות שעלולות להתעורר.

מעבר מהיר אל

הנה כמה מן הבעיות הנפוצות ביותר שדיירים עלולים להיתקל בהן:

  • המפתח לא נכנס לחור המנעול – זה יכול לקרות בשל נזק לשיני המפתח עקב התחככות או מכה.
  • המפתח לא יוצא מחור המנעול – זה יכול לקרות בשל קורוזיה, חלודה ונזקים למנגנון המנעול.
  • המפתח נשבר בתוך חור המנעול – תקלה נפוצה שקורת כמעט לכולם, למי מאתנו לא נשבר בטעות המפתח בחור המנעול, יש דרכים יצירתיות לפתור את הבעיה הזו, אבל תמיד עדיף לקרוא למקצוען.
  • דלת עקומה – לעתים ייתכן שהדלת תתעקם כי הצירים חלודים או שבורים, באופן זה הדלת לא תיסגר כמו שצריך ויש לקרוא למנעולן שיתקן זאת.
  • המפתח נשכח בתוך הדירה – בדלתות ישנות יכול לקרות מצב שבו תטרקו את הדלת והיא תינעל בפנים, מצב דיי מרגיז שדורש טיפול של מנעולן.
  • המפתח אבד – גם זה משהו שבטח קרה לכולם, הגעתם הביתה ואין מפתח, אין איך להיכנס הביתה וחייבים לקרוא למנעולן מקצועי בדחיפות.
  • החלפת מנעולים – כשפתאום יש תקלה במנעול, או מכל סיבה שהיא עליכם להחליף את המנעול בבית, זו עבודה למנעולן מומחה.
  • בעיות עם נעילת המכונית – רוב המנעולנים מטפלים גם בבעיות שנוצרות בנעילת המכונית, מפתח שאבד, נתקע בתוך הרכב, נשבר או נפגם.
מנעולן בתל אביב

מנעולן תל אביב

אז כמו שראינו יש המון בעיות שיכולות להיווצר עם מנעולים, גם של הבית וגם של המכונית. בהתחשב בזה, כדאי לפנות למנעולן מקצועי בתל אביב שיודע את העבודה ויכול להגיע מהר למקום.

מהירות היא בהחלט דבר חשוב כשאתה תקוע מחוץ לבית או למכונית, בטח שאי אפשר לחכות יותר מדי, אתם צריכים עזרה ושירות כאן ועכשיו.

בגדול, כדאי שתשמרו את הטלפון של המנעולן בנייד למקרה הצורך. יש, כמובן, המון מנעולנים בתל אביב, אבל מה שקובע זה המקצועיות והיכולת להגיע למקום כמה שיותר מהר.

דבר חשוב מאוד נוסף הוא יושר המנעולן, הרי מנעולנים מתפרנסים מטיפול במנעולי בתים ומכוניות – הרכוש היקר ביותר שלכם למעשה, זו אחת הסיבות שיושר משחק כאן תפקיד חשוב מאוד.

כדאי לפנות למנעולן בתל אביב שיש עליו המלצות ופידבקים טובים, מישהו מוכר שלוקח מחירים הגיוניים, עושה עבודה נקייה ומהירה וישמור על דיסקרטיות בכל מה שקשור לרכוש שלכם.

לא פעם אנחנו שומעים על מקרים של פריצות לאחר החלפת מנעול, חשוב לשים לב שהמנעול המוחלף הוא חדש מן הקופסא, כדי להיות לגמרי בטוחים שהמנעולן לא עשה העתק של המפתח שלו, או כל דבר בסגנון זה.

יש חשיבות רבה לשמירה על הדיסקרטיות בתחום, ולכן שימו לב שאתם משתמשים רק בשירותיו של מנעולן מוסמך עם המלצות, או מישהו שהמליצו עליו אנשים שאתם מכירים וסומכים עליהם, כי הרי המנעול לבית שלכם צריך להיות אך ורק שלכם.

מנעולן בתל אביב 24 שעות

מנעולן בתל אביב 24 שעות

תל אביב היא, כידוע, עיר ללא הפסקה, עיר של חיי לילה ובילויים, אנשים רבים שגרים בתל אביב לא נמצאים בבית עד השעות המאוחרות של הלילה, אם זה כי הם יצאו או כי הם עובדים בלילות.

קרה לכם פעם שחזרתם הביתה אחרי משמרת מעייפת בעבודה עד השעות הקטנות או מבילוי כיפי, אבל במקום ללכת לישון נתקלתם במנעול תקול או שפשוט לא הצלחתם למצוא את המפתחות לבית.

כאן מגיע הרגע של המנעולן שעובד 24 שעות. רוב המנעולנים עובדים 24 שעות, כי שירותיהם נדרשים גם בשעות האלו ומן הסתם זה הזמן הכי דחוף לשירותי מנעולן.

אחד הדברים הכי חשובים בשירותיו של מנעולן זה שהוא יהיה זמין ושיגיע מהר, בעיקר אם מדובר בתקלה באמצע הלילה. מנעולנים רבים מפרסמים שהם מגיעים תוך רבע שעה, עשרים דקות, אבל השאלה היא מי באמת עומד במבחן הזמן.

חלק בלתי נפרד מן המקצועיות של המנעולן זה להגיע בזמן ולספק שירות מידי ומהיר.

מנעולן בתל אביב מחיר

דבר חשוב נוסף זה כמובן המחיר, סקלת המחירים לשירותי מנעולן היא דיי רחבה ולכל איש מקצוע יש את המחירון והתעריף שלו.

אם אתם מחפשים מנעולן בתל אביב, מה שחשוב זה פחות המחיר, אלא השירות המהיר. עם זאת, אתם לא רוצים להישאר עם חשבון מנופח מדי, אז תמיד כדאי לבדוק מראש כמה עולה השירות.

בנוסף, כדאי לזכור שלשירותים שונים יש מחירים שונים. למשל  רק הגעה של מנעולן תעלה לכם כבר בין 200 ל 300 ש"ח, שירותים כמו : פריצת דלת עץ – תעלה לכם בין 200 ל 400 ש"ח, פריצת דלת של פלדלת יכולה לעלות אפילו יותר, בין 300 ל 400 ש"ח, התקנת צילינדר חדש יכולה להגיע אף ל 500 ש"ח, החלפת מנעול מקורי של פלדלת יכולה לעלות עד 600 ש"ח.

אם כן, לא מדובר בשירות זול, אבל כשאתם חייבים מנעולן, בעיקר אם זה מנעולן מהיר ומקצועי, זה בהחלט שווה כל שקל.

חנות מנעולים בתל אביב

חנות מנעולים בתל אביב

רובנו לא מגיעים בדרך כלל לחנות מנעולים, אלא אם כן אנחנו צריכים שירות בנושא, ובמקרה כזה יש מבחר של חנויות מנעולים מקצועיות בתל אביב.

אז אם אתם מחפשים חנות מנעולים בתל אביב, תוכלו למצוא המלצות רבות אונליין ולקבל שירות בחנות המנעולים הקרובה אליכם.

איזה שירותים אפשר לקבל בחנות מנעולים? תוכלו לקבל שם את שירותיו של מנעולן מקצועי בתחומים כמו : ייעוץ ורכישה של צילינדר לדלת, תיקון ופריצת מכשירים עם נעילה כמו כספות שונות, שחזור מפתחות של הבית, של המכונית או האופנוע והקטנוע, רכישת סוגי מנעולים, כספות ומפתחות.

בחנויות המנעולים בתל אביב תוכלו למצוא גם מגוון של מכשירי מיגון לבית, אם אתם מעוניינים להתקין כספת כדי לשמור בה את חפצי הערך שלכם: תכשיטים, סכומי כסף מזומן, נשק ועוד, זה המקום.

בחנויות המנעולים בתל אביב תוכלו גם לשכפל מפתחות, אם זה לבית, לרכב שלכם או לכל צורך, תוך כמה דקות יהיה לכם עותק של המפתח.

פורץ מנעולים תל אביב

פריצת מנעולים זה לא דבר כזה פשוט כמו שזה נשמע, נכון שתמיד בסרטים אנחנו רואים את הגיבור פורץ את המנעול תוך שלוש דקות עם סיכת ביטחון? אז במציאות זה לא בדיוק ככה ופריצת מנעול דורשת זמן ומומחיות.

מה חשוב לדעת כשמזמינים פורץ מנעולים? קודם כל חשוב לראות שיש לו תעודות ואישורים, יש מנעולנים שאינם עובדים עם האישורים הנחוצים, כך שעדיף לקרוא למנעולן בעל אישורים.

תרצו שהמנעולן ייתן לכם תעודת אחריות אם החליף לכם מנעול או צילינדר למקרה של תקלות חוזרות, כדי שתוכלו להשתמש שוב בשירותיו.

פורץ מנעולים צריך גם לתת לכם מחיר טוב, אל תתפתו למחירים נמוכים מדי, אבל כדאי לזכור ששירות מעכשיו לעכשיו של מנעולן שמגיע עד אליכם יעלה קצת יותר בגלל ההתראה הקצרה וזמן הנסיעה.

ומה קורה כשיש צורך לפרוץ את מנעול הרכב שלכם? בדרך כלל מנעולנים מחזיקים בערכת "העזרה ראשונה" שלהם סוגים שונים של צילינדרים ומפתחות להחלפה, ככה שמנעולן מקצועי יוכל תוך כמה רגעים להחליף את מנעול הרכב שלכם.

בקיצור, בעיות עם מנעולים הן הבעיות הכי נפוצות בבתים וברכבים, אל תתביישו להשוות מחירים ולבחור בפורץ המנעולים שהכי מתאים לכם. חשוב גם לזכור שחלק בלתי נפרד מעבודתו של פורץ המנעולים זה לא לגרום נזקים נוספים לדלת באמצעות שימוש בכלי עבודה.

שימו לב להמלצות שיש על פורצי המנעולים ברשת, תמיד כדאי לבחור לפי אמינות ולאו דווקא לפי הקרבה למיקום שלכם.

מנעולן בתל אביב מחיר

פורץ מנעולים בתל אביב

אין ספק שלפורצי מנעולים יש הרבה עבודה בתל אביב, גם במשך היום וגם בלילה. אבל מה באמת קורה כשאתם מבינים שיש צורך לפרוץ את מנעול הבית או הרכב שלכם?

איך בכלל פורצים מנעול?

לצורך העניין דלתות רב בריח הן הדלתות הנפוצות ביותר בישראל וקיימות בכל בניין מגורים. לדלתות רב בריח יש מנגנון נעילה מתוחכם ולכן יש צורך בידע ומקצועיות.

לרוב הפריצה תיעשה על ידי חיתוך במכשיר מכני של ידית הדלת בשביל להגיע אל הצילינדר, לאחר מכן המנעולן יחליף את הצילינדר.

עם ציוד מתאים ומקצועי, פורץ הדלתות יפתח את דלתכם מבלי לגרום לכל נזק לדלת עצמה, דבר חשוב מאוד בפני עצמו.

רובנו לא יודעים כלל איך פועל מנגנון נעילה של דלת, הוא כולל : צילינדר, בית מנעול, פינים סוגרים ופינים פותחים. המפתח נכנס לתוך הצילינדר, הפינים הסוגרים הם אלו ששומרים על המנעול סגור והפינים הפותחים הם אלו שאחראים על שחרור המפתח ופתיחת הדלת.

מנעולנים בתל אביב

אז אם אתם זקוקים למנעולן בתל אביב, קשה קצת לדעת למי לפנות. מה גם שזה יכול להיות עניין קצת מסובך, המנעולן יכול לבקש מכם הוכחה שאתם אכן בעלי הבית, תעודת זהות או כל אסמכתא אחרת שתאשר את זהותכם.

באופן זה תוכלו גם לדעת שהזמנתם מנעולן באמת מקצועי ששם דגש על כל הפרטים הקטנים וייתן לכם שירות באמת אישי וברמה גבוהה.

עם זאת, יש כמה טיפים שכדאי לדעת לפני שאתם מזמינים את המנעולן :

  • בדקו בשיחה המקדימה האם המנעולן מכיר את מנעול הדלת הספציפי שלכם.
  • כדאי לסגור את המחיר במעמד הטלפוני ולכן מומלץ לספק כמה שיותר פרטים על הבעיה כדי שהמנעולן יוכל לתמחר בהתאם.

לסיכום, אם אתם מחפשים מנעולן בתל אביב, יש מגוון לבחירה, אבל למצוא את המנעולן שמתאים לכם בדיוק, זאת כבר משימה קצת מורכבת. מומלץ לבדוק את כל ההמלצות והפידבקים לפני שאתם מחליטים למי לפנות במקרה שצריך שירות מהיר.

משלוח חינם לכל הארץ

בהזמנה מעל ₪500

ניתן להחזיר בקלות

אחריות להחזר כספי של 14 ימי עסקים מקבלת המוצר באריזתו המקורית

אחריות מקיפה

אחריות לשנה למוצרים והשירותים. ניתן להזמין את המוצר עד לבית. ניתן שירות של התקנה בבית הלקוח

100% קופה מאובטחת

אשראי / מזומן / ביט / פייבוקס

Product Image
- נוסף למועדפים