עינית דיגיטלית מקליטה מסך hd

549.00

  • תמונה באיכות HD
  • כרטיס זיכרון 4GB

עינית דיגיטלית מקליטה Yale היא פתרון מתקדם לשמירה והקלטת וידאו ותמונות באיכות HD. העינית מגיעה עם חיישן תנועה המאפשר זיהוי מיידי של תנועה באיזור המצלמה. עם זווית רחבה של 120 מעלות, העינית מאפשרת צילומים מקיפים ומפורטים. בנוסף, היא מצוידת בחיישני אינפרא אדום המאפשרים ראייה בחושך, מה שמבטיח שמירה על הבית או העסק שלכם בכל שעות הלילה.

עם פעמון דלת חיצוני, תוכלו להתריע ולקבל התראה בכל פעם שישנו מבקר או אדם זר בקרבת הבית שלכם. יכולת הכיבוי האוטומטי לפי הגדרת זמן (10/20/30 שניות) מבטיחה שהמוצר ישמור על חיי הסוללה שלו לאורך זמן. עם כרטיס זיכרון 4GB, המגיעה באריזה, תוכלו לשמור על כמויות גדולות של תמונות וסרטונים.

העינית מציעה גם תצוגת תאריך ושעה על גבי התצלומים והסרטונים, כך שתוכלו לעקוב אחר האירועים בצורה מדויקת. ההתקנה היא קלה ומהירה, ללא צורך בחיווט או קידוחים מיותרים. בנוסף, העינית מציעה תפריט במגוון שפות, מה שהופך אותה למתאימה למשתמשים מכל התרבויות והלקוחות ברחבי העולם.

עם עינית דיגיטלית מקליטה Yale, אתם מקבלים מוצר בעל איכות גבוהה ויכולות מתקדמות. היא מבטיחה שתמיד תהיה לכם שליטה מוחלטת ושמירה על המקום החשוב ביותר עבורכם.

עינית דיגיטלית מקליטה מסך hd 549.00

משלוח חינם מעל ל 500 ₪ לפרטיים

ניתן להוסיף התקנה בבית או במשרד

  • אפשרות להחזרה ללא שאלות
 רכישה בטוחה ומאובטחת

מידע נוסף

מותג

yale

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “עינית דיגיטלית מקליטה מסך hd”

Your email address will not be published.

איכות
מחיר
שירות

ReviewX

E.g.: https://www.youtube.com/watch?v=HhBUmxEOfpc