מנעול כספת

התקנת מנעול כספת הוא שירות מבוקש שלא מעט אנשים מזמינים אותו, ולא, לא מדובר על התקנה שקשורה דווקא לכספת. המנעול ממלא תפקיד במיגון דלתות כניסה לבתים, לבתי עסק ועוד. מדובר במנעול מכאני חזק שמצויד בשלושה בריחים. והוא מהווה אלמנט חזק ומאסיבי בשיפור הביטחון.

הצג מסננים

מציג את כל 11 התוצאות

פריצה של מנעול כספת היא פעולה מורכבת מאוד, גם מנעולנים מומחים יצטרכו הרבה זמן כדי להצליח לפרוץ מנעול כזה, ובדיוק זה ההסבר לכך שרבים בוחרים להתקין אותו… כך הם מפחיתים באחוזים ניכרים את הסיכון שגורמים בלתי רצויים יפרצו להם לבית. כאשר פורצים מחפשים לפרוץ אל תוך בית, הם יחשבו יותר מפעמיים אם הם יראו מנעול כספת בדלת הכניסה.

עצם העובדה שמותקן מנעול כספת הופכת את הפריצה עבורם למשימה מורכבת ומתישה מידי, כזו שתגבה מהם אנרגיות מרובות וזמן יקר, ולגמרי לא בטוח שהם מסוגלים לעמוד בכך. מה גם שכולנו יודעים שכאשר מדובר במעשים פליליים, חלון הזמן של העבריינים קצר מידי בשביל להתחיל עם משימות מורכבות מאוד.

אז אכן, התקנה של מנעול כספת לדלת זוהי החלטה נבונה וחשובה שבהחלט מסייעת בהגנה על הבית, על העסק או על המשרד, היא מונעת ניסיונות פריצה במקרים רבים ומאפשרת לכם לישון בביטחון ובשלווה שאתם והרכוש שלכם מוגנים הרבה יותר.

מנעול כספת

מנעול כספת לדלת

פעולת התקנה של מנעול כספת לדלת היא לא תמיד פעולה פשוטה, ולמעשה היא לא תמיד אפשרית. המנעול המדובר הינו מנעול עליון שמותקן בחלק הפנימי של הדלת בעובי שלו. ופעולת הנעילה משחילה את הבריחים אל עובי המשקוף והקיר.

בשלב המקדים להתקנת מנעול כספת יש לבצע קדיחה הן בעובי הדלת והן במשקוף, זאת כדי להתקין את המנעול וכדי להכין את המקום הנדרש לבריחים שננעלים. אמנם יש דלתות שבהם יש הכנה למנעול כספת, בדלתות אלו ההתקנה עשויה להיות פשוטה וקלה יותר, כי הדלת מכילה כבר את המקום המיועד להתקנת המנעול וכל מה שצריך זה פשוט להתקין כנדרש את המנעול.

התקנת המנעול תתבצע על ידי מנעולן מקצועי, זאת כדי להבטיח כי ההתקנה מתבצעת כראוי, וכי הוא אכן ישפר את הביטחון ואת איכות הנעילה של הדלת. מעבר לכך חשוב לזכור כי התאמת המנעול היא נושא חשוב נוסף שצריך להתייחס אליו ברצינות הנדרשת.

למעשה הדבר הנכון הוא להתייעץ עם המנעולן ולשמוע ממנו על איזה מנעול הוא ממליץ לכם מתוך המנעולים שקיימים כיום בשוק.

יש מספר חברות במחלקת מנעולי הכספת, חלקם מסין וחלקם ממותגים נחשבים. מנעול כספת איכותי וטוב יהיה כמובן יקר יותר ממנעול פשוט מחברה לא מוכרת. אך כאשר מדובר על ביטחון אישי זה לגמרי לא המקום לחסוך.

מנעול מבית טוב הוא מנעול יציב ואיכותי לעומת מנעול סיני פשוט שעשוי להיות פשוט ולא אמין באותה רמה. ניתן למנות מספר חברות מובילות בתחום כמו ג'ואל וסיקורם. כמו כן ניתן להזכיר את מנעולי דדבולט. אלו מנעולים יוקרתיים שמכילים גם צילינדר וגם מנעול עליון.

התקנת מנעול כספת לדלת

מנעול כספת לדלת מחיר

מנעול כספת לדלת מחיר מורכב משני רכיבים. הרכיב הראשון שהוא העלות של המנעול, הרכיב השני הוא דמי טרחה לבעל המלאכה שמבצע את המשימה. אז אכן, המנעול עצמו הינו מוצר יקר יחסית והעלות שלו עשויה להגיע לכמה מאות שקלים. כמובן שהמחיר נקבע לפי החברה הנבחרת ולפי פרמטרים נוספים.

עלות ההתקנה תיקבע לפי מורכבות העבודה. ככל שהמנעולן יצטרך לעבוד קשה יותר לצורך ההתקנה, ככל שתהיה לו עבודה רבה יותר בגין ההתקנה, כך המחיר שהוא יגבה יהיה גבוה יותר. כאשר יש צורך לבצע קידוח הדבר ייקר את העלויות. במידה ויש הכנה למנעול כספת הדבר בהחלט עשוי להוזיל את העלויות.

מנעול כספת לדלת מחיר

מנעול עליון לדלת

כאן נשאלת השאלה מי מתקין מנעול עליון לדלת? ובכלל, האם בכל דלת ניתן להתקין מנעול כזה? התשובה לשאלה הראשונה היא שצריך לפנות אל מנעולן מקצועי ומנוסה שהוא זה שמבצע את ההתקנה. ולא מדובר בהתקנה פשוטה, אלא במשימה שעשויה להיות כרוכה בקידוחים מאתגרים.

מוזמנים לפנות אל המרכז הישראלי למעולים חכמים Smart Locks, המקום שלכם להתאמה מדויקת של מנעולים מתקדמים ושירות אישי ומקצועי ביותר! בואו ליהנות משירות מקצועי ומענה בטוח שפותר בדיוק את הצורך שלכם!

חשוב מאוד לבחור בקפידה את איש המקצוע שיתקין עבורכם מנעול עליון לדלת. יש מספר ערכים חשובים שצריך להתייחס אליהם בעת בחירה של מנעולן. ראשית חובה לוודא כי מדובר באיש מקצוע מורשה שמחזיק גם תעודת יושר. וזאת עליכם לדעת – מנעולן הינו איש מקצוע שמחזיק בידיו יכולות רגישות. חובה לוודא כי הוא אדם הגון וישר. שאם לא כן – הוא עצמו עלול להיות הגורם המזיק.

בנוסף עליכם לברר ביחס לידע המקצועי שלו ולהסמכה לעבוד בתחום. צריך לא מעט ידע מקצועי כדי להציע שירותי מנעולנות והתקנות מנעולים ללקוחות. דווקא בגלל שהתחום מתפתח מאוד ויש כל כך הרבה סוגים של מנעולים וטכניקות של נעילה – המנעולן צריך להתמצא היטב בכל החידושים ולהכיר את הטכניקות הרלוונטיות, כדי להצליח לבצע את המשימות כראוי.

נקודה נוספת שתבררו על המנעולן היא ההתמצאות שלו בכל מה שמתחדש. כי כמו בכל תחום גם בתחום זה חלים שינויים ויש עדכונים משמעותיים מעת לעת. לא נכון לפנות אל איש מקצוע שנשאר מאחור ולא ממש מכיר את הפתרונות העכשוויים ביותר. בחרו איש מקצוע שדואג להשתלם מעת לעת ומכיר את כל החידושים ואת המוצרים שמושקים בענף.