מחזירי דלת

כיצד ניתן להביא לסגירת הדלת גם בלי שנסגור אותה במו ידינו? האם חייבים לטרוק אותה כדי שהיא לא תישאר פתוחה? התשובה שלילית. מחזירי דלת זה הפתרון. מחזירי דלת הינם קטגוריה של אביזרים ייעודיים שמתקינים אותם על הדלת ועל המשקוף, והתפקיד שלהם הינו לגרום לדלת לנוע בכיוון סגירה גם אם אף יד אנושית לא תבצע את פעולת הסגירה הזו.

הצג מסננים

מציג את כל 6 התוצאות

מציג את כל 6 התוצאות

יש כיום להשיג בשוק מספר סוגים של מחזירי דלת, כל מחזיר דלת מתאים לשימוש שונה או לדלת בעלת כובד אחר, למעשה חשוב מאוד להתאים את מחזירי הדלת לפי נתוני השטח והתנאים שקיימים במקום. כך שהמחזיר ימלא את תפקידו כראוי, ויבצע טריקה עדינה של הדלת. כי מה שחשוב לנו זה שהדלת או השער יטרקו בוודאות, אך מנגד איננו מעוניינים בטריקה עזה ועוצמתית מידי שמשמיעה קול הדף מבהיל ועלולה לגרום גם לחבטות.

מלבד לסוגים השונים של מחזירי הדלתות יש לתת את הדעת למידות של המוצרים, זאת כדי להבטיח התאמה מלאה בין המחזיר לבין הדלת, במטרה שהמוצר יתאים להתקנה על הדלת וימלא את התפקיד שאנו מצפים ממנו על הצד הטוב ביותר.

מחזירי דלת מתאימים שמותקנים היטב ממלאים את תפקידם כמצופה מהם, הם יגרמו לדלת או לשער להיסגר לאחר כל פתיחה בלי שיהיה עליכם לזכור או להזכיר שצריך לסגור את הדלת, וזאת באופן נעים שמזכיר ככל האפשר סגירה רגועה של יד אנושית.

אז כן, אם חשוב לכם למנוע מצב בו דלת נשארת פתוחה רק כי אי מי לא זכר לטרוק אותה כנדרש, אם אתם רוצים להבטיח שהדלת לא תלויה בידיים שלכם בכל כניסה או יציאה – מחזיר דלת הוא המוצר הנחוץ.

מחזירי דלת

מחזיר דלת הידראולי

מחזיר דלת הידראולי עובד בעיקרון ההידראוליקה. הוא יוצר פעולה של דחיסה באמצעות שמן או נוזל אחר שקיים במנגנון שלו. הודות ליעילות המנגנון ההידראולי הדלת נפתחת בקלות וללא מאמץ כאשר ננסה לפתוח אותה בידינו, ואילו לאחר הפתיחה המנגנון שמותקן במחזיר הדלת יבצע סגירה הדרגתית נכונה עבור הדלת, עבור המשקוף ועבור האנשים והילדים שאולי נמצאים במקום. כך שהדלת תהיה סגורה, לא תישמע טריקה חזקה ואף אחד לא יקבל צביטה מהדלת או ייבהל מההדף.

מחזיר דלת מביא עמו מספר יתרונות בולטים:

  • פרטיות – היות ומחזיר הדלת מונע מצבים בהם דלת נותרת לה פתוחה בטעות, רק כי מישהו יצא והשאיר מאחוריו, בחוסר אחריות, דלת פתוחה, נשמרת הפרטיות של הנעשה בתוך החלל פנימה. מחזיר דלת מוודא כי הדלת נסגרת באופן אוטומטי בכל עת, ואין מצבים מביכים בהם הכול פעור לרווחה מאחורי הדלת הפתוחה…
  • נוחות – כל אחד מאתנו מבצע אינספור פעולות במהלך יומו. כמה נוח להסיר מעלינו פעולות משמעותיות ולהבטיח את ביצוען גם בלי שנבצע אותן שוב ושוב. אז גם אם לא קשה לכם לסגור את הדלת וזו פעולה יומיומית שאינכם שמים לב אפילו שאתם מבצעים אותה, להזכיר זאת שוב ושוב לכל המשתמשים בדלת זה כבר באמת עסק טרחני. בדיוק לכן כדאי מאוד להתקין מחזיר דלת שלא רק יזכיר לסגור, אלא יסגור ממש.
  • בטיחות – מחזיר דלת הינו מוצר בטיחותי שנועד להבטיח כי הדלת לא נטרקת עם הרוח בבת אחת, וצובטת ללא רחמים אצבעות של אנשים תמימים שבדיוק עברו באזור. באמצעות המנגנון ההידראולי הדלת תיטרק מאליה בקצב עדין ונכון כך שיימנעו צביטות כואבות וטריקות קולניות ומבהילות.
  • שלימות הדלת – חשוב לציין כי דלתות לא נועדו להתמודד עם טריקות עזות. כלומר, הדלת עצמה וגם המשקוף לא מסוגלים להתמודד עם טריקות עצבניות או כאלו שנגרמות בגין הרוח העזה. המנגנון של מחזיר הדלת מגן גם על הדלת ועל המשקוף ומאפשרים לכם ליהנות מהם למשך זמן רב יותר.

מחזיר דלת הידרואלי

מחזיר שמן

באמצעות המנגנון של מחזיר שמן הדלת נטרקת בעצמה בעוצמה הרצויה וללא הדף או קול טריקה. כמובן שכדי שהמטרה תושג במלואה חשוב מאוד להיעזר בגורמים מקצועיים כבר בשלב בחירת מחזיר הדלת המתאים לפי הדלת שלכם וכובדה.

כמו כן נציין כי אופן ההתקנה של מחזיר שמן משליך ישירות על חווית השימוש. זו בהחלט סיבה טובה להיעזר באנשי מקצוע מומחים לצורך התקנת מחזיר שמן לדלת.

לאחר התקנת מחזיר דלת תוכלו לבחון את הדלת ולנסות לפתוח אותה, כדי לראות איך היא נטרקת ולמעשה, לראות את מחזיר השמן בפעולה. כך תסיקו האם המחזיר ממלא את תפקידו כראוי והאם הוא אכן עונה על הציפיה שלכם ממנו.

כמה נפלא שניתן לרתום את חוקי הטבע והחומר לטובת השימוש היומיומי שלנו וחיי נוחות, ולגרום לכך שדלתות ייסגרו מיד לאחר פתיחתם באופן הנכון. זה בהחלט פתרון חכם ופשוט כל כך, פתרון שמביא מענה למבני ציבור כמו גם לבתי מגורים.

מחזיר דלת ממלא תפקיד חשוב בקידום בטיחות במבנים ציבוריים בהיותו מחזיר את דלתות האש למקומן מיד לאחר הפתיחה, כך שלמרות שמשתמשים בדלתות באופן יומיומי, הן נסגרות באופן מידי עם תום השימוש.

מחזיר שמן

מחזיר שמן לדלת

המרכז הישראלי למנעולים חכמים מזמין אתכם להכיר מגוון מוצרי נעילה ובטיחות ובין היתר גם מחזיר שמן לדלת. אצלנו תוכלו להתרשם משפע מוצרים מכל סוגים וממיטב היצרנים. המטרה שלנו הינה להתאים לכל לקוח את המוצר הרצוי והמדויק עבורו, לפי מטרת ההתקנה והאבטחה שלו. בנוסף תוכלו לקבל אצלנו שירותי התקנה ומנעולנות לשביעות רצון מלאה, לביטחון מקסימלי ולהגנה מיטבית על ביתכם, משרדכם, בית העסק שלכם והרכוש שלכם.